Mediatéka společnosti WINGAS.

Vždy aktuální informace

Knihovna médií Informace přímo od zdroje

Další informace k problematice zemního plynu naleznete v naší knihovně médií: brožury, studie, videa a magazín GASWINNER.

Pokud potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat – kontaktní pracovníci v tiskovém středisku společnosti WINGAS vás budou bezprostředně, obsáhle a rychle informovat. Obraťte se na nás!

Váš kontakt

Königstor 20
34117 Kassel
Tel.: +49 (0) 561 99858-0 
E-Mail: presse[at]wingas.de

Naše publikace ke stažení I na cestách můžete být kvalitně informováni

Společnost WINGAS pravidelně vydává tištěné publikace o aktuálních tématech, svých produktech, dotačních programech nebo jiných tématech, která se dotýkají podniku nebo trhu. Stáhněte si tyto publikace jako praktické PDF soubory nebo nám pošlete svůj e-mail a vyžádejte si brožury v tištěné verzi.

Studie

Ve spolupráci s renomovanými partnery zpracovává společnost WINGAS pravidelně vlastní studie a průzkumy na téma energie, energetická účinnost a zemní plyn.

<link knihovna-medii studie.html more>Přečtěte si o tom víc!

Tisk a zpravodajství

Potřebujete pro svou novinářskou práci dobře připravené materiály a informace? Zde naleznete naše aktuální tiskové informace, obrazový materiál vhodný pro tisk a archiv zpráv.

Zobrazit všechny tiskové informace a zpravodajství

Fotografie ke stažení Obrazový materiál pro novináře, bloggery a zájemce o společnost WINGAS a obchod s plynem

Jste novinář, blogger nebo plánujete publikaci k tématu WINGAS, zajímáte se o zemní plyn nebo obchod s plynem? V naší galerii naleznete výběr fotografií ve vysokém rozlišení k volnému použití. Potěší nás, pokud nám zašlete odkaz nebo ukázku vaší publikace. Potřebujete další materiál? Stačí nás kontaktovat. Pokusíme se vám připravit požadovaný materiál nebo zodpovědět vaše dotazy.

Váš kontakt

Königstor 20
34117 Kassel
Tel.: +49 (0) 561 99858-0 
E-Mail: presse[at]wingas.de