Řešení přesně podle vašich přání a potřeb.

Naše produkty

Zemní plyn

Dodáme vám zemní plyn zcela podle vašich přání. Hledáte exkluzivního dodavatele bez velké vlastní administrativní a operativní zátěže nebo preferujete dílčí dodávku jako optimální doplnění vlastní strategie zásobování?

WINGAS vám nabízí široké spektrum produktů zemního plynu, od fixní ceny přes ceny vypočítané pomocí vzorců na základě indexu ropy nebo plynu až po různé modely tranší (horizontální model tranší / vertikální model tranší). Díky našemu modelu teplot budete přitom optimálně připraveni na teplotní skoky. Další možností je domluvit si individuální služby, a zajistit si tak větší flexibilitu v oblasti cen a množství.

Našim zákazníkům a jejich individuálním potřebám věnujeme zvláštní pozornost. Sdělte nám své požadavky a my najdeme optimální řešení – a to jen zřídka představuje jen jeden produkt.

Spolehněte se na naše dlouholeté zkušenosti a sestavte si s naší pomocí individuální portfolio. Ceníme si partnerské spolupráce a pracujeme ruku v ruce s našimi zákazníky. Důvěra a efektivita procesů přitom hrají rozhodující roli.