Podnik plný energie.

To jsme my!

Náš podnik

Od svého založení na začátku 90. let 20. století je společnost WINGAS jedním z motorů trhu se zemním plynem. Protože je zemní plyn jedním z ekonomicky nejvýhodnějších nositelů energie na světě, plně se soustředíme právě na něj. Vedle našich zákazníků v Německu zásobujeme v současnosti také země jako jsou Belgie, Rakousko, Nizozemsko a Česká republika.

Celá řada dodavatelů plynu a průmyslových podniků v Rakousku a České republice se již téměř 10 let spoléhá na naše kompetence. 

Střední Evropa

Náš úspěch lze shrnout několika slovy: partnerství, proaktivní přístup, kompetence a flexibilita. Na těchto čtyřech vlastnostech je postavena naše image, tyto vlastnosti určují naše jednání. Nacházíme řešení, pomáháme v dalším vývoji, děláme z nemožného možné. Zkrátka - jsme váš silný partner.

Společně více energie. Je to více než jen vůdčí myšlenka naší společnosti, je to slib, který dáváme našim zákazníkům. Společnost WINGAS neposkytuje jen pouhý produkt. Nabízí vám především osobní poradenství, péči a koncepce, které jsou dokonale střiženy na míru vašim potřebám.

Angažovanost

Již mnoho let zásobujeme zákazníky v Belgii, Dánsku, Francii, Nizozemsku a Německu. Tato tendence stoupá.

Další země