Podnik plný energie.

To jsme my!

Doma po celé Evropě WINGAS posiluje zajištění zásobování

Na německém trhu je WINGAS jedním z největších dodavatelů zemního plynu. Úspěšně jsme se etablovali také na evropském trhu. Již řadu let zásobujeme zákazníky v Belgii, Dánsku, Francii, Nizozemsku a Německu. Tato tendence stoupá.

Společnost WINGAS GmbH patří se svým cca 20 procentním podílem na trhu k největším dodavatelům zemního plynu v Německu. K zákazníkům patří komunální podniky, regionální dodavatelé plynu, průmyslové podniky a elektrárny. V roce 2014 vzrostly prodeje společnosti WINGAS ve srovnání s předchozím rokem o 12,2 % na 49 miliard m3. Tržby se v uvedeném období rovněž mírně zvýšily a činily 12,59 miliard eur.

Další informace o společnosti WINGAS Německo najdete na adrese www.wingas.com.

WINGAS Benelux má v současnosti 2 pobočky. V bruselské centrále jsou strategicky a administrativně vedeny všechny aktivity pro země Beneluxu a koordinovány všechny odbytové aktivity v Belgii. Centrála navíc zastupuje společnost WINGAS vůči institucím EU.

Na začátku roku 2011 otevřela společnost WINGAS Benelux druhou kancelář v Rijkswijku, blízko Haagu. Tato kancelář dnes řídí marketingové a odbytové aktivity v Nizozemsku.

Další informace o společnosti WINGAS Benelux najdete na adrese www.wingas.com.