Podnik plný energie.

To jsme my!

Společenská odpovědnost je pro nás důležitá

WINGAS neznamená jen zemní plyn, ale také sociální angažovanost. Tu realizujeme společně s řadou sdružení a iniciativ v nejrůznějších projektech. Chceme pomáhat a podporovat tělesný a duševní rozvoj dětí.

Tlak a tvrdost spojené s týmovým duchem a pevností nervů – lední hokej je jedním z nejdynamičtějších týmových sportů na světě. Síla a vytrvalost hráčů na ledě se setkává s vášní a nadšením početných fanoušků. V málokterém dalším sportu se jiskra taktické rafinovanosti a sportovní síly tak bezprostředně přenáší na fanoušky: lední hokej uvolňuje doslova citelnou energii. Tento sport fascinuje a všemi svými aspekty přitahuje stále více fanoušků.

Od sezóny 2016/17 posiluje WINGAS své nasazení pro lední hokej a podporuje především Kontinentální hokejovou ligu (KHL), jež patří k nejsilnějším hokejovým ligám světa. WINGAS se v právě probíhající sezóně stává hlavním sponzorem tří klubů KHL: Slovan Bratislava, Dinamo Riga a HC Viťaz. Kromě toho společnost podporuje tým HC Petrohrad a Kassel Huskies.

www.powerplay.wingas.com