Tiskový servis společnosti WINGAS.

Vždy aktuální informace

31.03.2023

Jmenování dozorčí rady společnosti SEFE

Společnost SEFE Securing Energy for Europe GmbH (SEFE) jmenovala dozorčí radu.

Předsedou dozorčí rady bude ředitel a bývalý partner KKR Reinhard Gorenflos. Místopředsedkyní bude expertka na finance a rizika a bývalá provozní ředitelka skupiny Standard Chartered Bank Doris Honoldová. V dozorčí radě také působí zástupkyně německé vlády a odbornice na vodík Dr. Charlotte Senftleben-Königová a odborník na energetiku a dlouholetý generální ředitel Open Grid Europe Stephan Kamphues.

"Jsme velmi rádi, že můžeme oficiálně informovat o jmenování naší nové dozorčí rady," komentoval Egbert Laege, generální ředitel společnosti SEFE. "Členové dozorčí rady přinášejí klíčové dodbornosti a zkušenosti v oblasti plynu, vodíku, financí a řízení společností, které budou cenné pro výzvy a příležitosti, jimž naše společnost v energetickém sektoru čelí. Těšíme se na úzkou spolupráci při dalším zajišťování dodávek energie v Evropě a při prosazování přechodu na zelenou energii."


O společnosti SEFE

SEFE Securing Energy for Europe GmbH (SEFE) je komplexní energetická společnost vlastněná Spolkovou republikou Německo, která působí v různých energetických oblastech. Společnost s více než 1 500 zaměstnanci sídlí v Berlíně a má nejsilnější zastoupení v Německu, kde dodává průmyslovým zákazníkům a komunálním službám. Společnost SEFE je středně velkou společností zaměřenou na obchodování a správu portfolia, prodej, skladování a infrastrukturu. Společnost SEFE hraje klíčovou roli při zajišťování stability dodávek energie pro Německo a Evropu.

Váš kontakt

Königstor 20
34117 Kassel
Tel.: +49 (0) 561 99858-0 
E-Mail: presse[at]wingas.de