Tiskový servis společnosti WINGAS.

Vždy aktuální informace

12.10.2022

Nový koncept loga představuje novou éru společnosti SEFE a její skupiny

Skupina SEFE učinila další krok směrem k budoucnosti a představila nová loga.

Po svém přejmenování letos v létě pokračujeme společně se společnostmi SEFE GmbH, SEFE Marketing & Trading, SEFE Energy, SEFE Mobility a SEFE Switzerland v budování nové identity značky.

"Uvedení našeho loga představuje pro skupinu společností SEFE novou éru. Odráží nejen náš závazek být spolehlivým partnerem v současné energetické krizi, ale také náš příslib hrát vedoucí roli ve směřování k udržitelnému energetickému průmyslu," vysvětluje Dr. Egbert Laege, generální ředitel skupiny SEFE.

Nové logo zdůrazňuje vlastní identitu a poslání zabezpečit a dodávat plyn a další energetické komodity jak v současné době, tak i do budoucna. Hlavním posláním - obsaženým v názvu společnosti - je zabezpečit energii pro Evropu ("SEFE"). To vnímáme jako silné a pevné prohlášení o záměru činností.

SEFE, a tedy i WINGAS, využívají svého sofistikovaného přístupu k zajištění spolehlivých energetických toků. Ikona v logu - plynový plamen přecházející v list - symbolizuje vývoj podnikání naší skupiny s cílem zajistit nízkouhlíkové hospodářství.

Modrá barva odráží pověst společnosti SEFE jako důvěryhodného a spolehlivého partnera, který plní své závazky napříč společností. Zelená barva znamená záměr obnovy a růstu.

Společnosti skupiny SEFE, které nebyly přejmenovány, si zachovají svou stávající značku.

Váš kontakt

Königstor 20
34117 Kassel
Tel.: +49 (0) 561 99858-0 
E-Mail: presse[at]wingas.de